Abone Ol, Destek Ol!

Abone Ol, Destek Ol!


Kaos GL Dergisi sansürlere, yasaklara, kendi olmanın ve aşkın kabahatli sayılmasına ve tüm nefrete karşın 26 yıldır LGBTİ+ gündeminden, tarihinden ve örgütlerinden sesleri hayatın her alanına temas ederek bizlere ulaştırıyor. 

Uzun lafın kısası, lubunyanın sesi ayol! Ötesi mi var? Sizler de bu tarihin bir parçası olabilir ve dergiye üç farklı şekilde abone olarak destek verebilirsiniz. 


Yıllık Dergi Aboneliği (Elektronik Abonelik)

Senelik Elektronik Abonelik Ücreti: 80 TL

Bayraklı Yıllık Dergi Aboneliği (Matbu Abonelik)

Senelik Matbu Abonelik + Seçtiğin Bir Bayrak (95x150 cm): 120 TL


Derginin iki ayda bir kapınıza gelmesini istiyorsanız ve yanında bir de bayrağım olsun diyorsanız bu seçenek tam size göre! 

95 x 150 cm ölçülerinde Gökkuşağı, Trans, Lezbiyen, Aseksüel, Nonbinary, Biseksüel veya İnterseks bayrak seçeneklerinden istediğiniz gönderilecektir. Fakat bayraklı yıllık dergi aboneliği bayrak stoklarımızla sınırlıdır. Lütfen semih@kaosgl.org mail adresine yazarak bilgi alınız.


Yıllık Dijital Abonelik

Şimdiye kadar yayınlanmış bütün sayıların PDF’lerine erişme imkanı! Dergiyi eve götüremem, yurtta saklayamam diyorsanız bütün sayıların PDF versiyonlarına elektronik abonelik ile www.kaosgldergi.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Dijital abone olmak için semih@kaosgl.org adresine mail atmanız yeterli.


Kaos GL Dergisi’ne abone olmak için;

  • Sayfa sonundaki Ek kısmında yer alan linkteki formu bilgisayarınıza indirin, ilgili kısımları doldurun ve bilgisayarınıza kayıt edin.
  • Formdaki banka hesap numarasına abonelik ücretini transfer edin ve doldurmuş olduğunuz abonelik formunu eğer mümkün olursa, banka ödemesine ait dekontun dijital bir örneği ile birlikte semih@kaosgl.org adresine gönderin. En kısa zamanda size dönüş yapılacaktır.

*Derneğimizin Yurtiçi Kargo Şirketi ile kurumsal anlaşması olup dergilerimiz kargo ile belirtilen adreslere gönderilmektir. Kargo poşetinin üzerindeki etikette Kaos GL Derneği’nin bilgileri açık olarak yer almaktadır.

Kaos GL Dergisi ile ilgili herhangi bir sorunuz olursa yine semih@kaosgl.org adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.