"Tahayyül" sayısı çıktı!

"Tahayyül" sayısı çıktı!

Kaos GL’nin “Tahayyül” dosyasında, “Dayanışma Yaşatır: Tahayyüllerimiz” yazısıyla Berfu Şeker; “Toplumsal Tahayyüller Yıkılırken ‘yıkıklığı’ Anlamak” yazısıyla Cansu Ceylan; “Ayrımcılık ve Yoksulluk Kıskacında Lubunyalar” yazısıyla Anjelik Kelavgil; “Regl Yoksulluğunun Olmadığı Bir Gelecek Tahayyülü: Regl Yoksulluğu Da Neymiş?” yazısıyla Efşan Bolat; “Başka Aile Tahayyülleri Mümkün Mü?” Yazısıyla Nedime Erdoğan; “Yasın Politikleşmesi: ACT-UP Üzerine Bir İnceleme” yazısıyla Kerem Selçuk; “Tahayyül: İnterseksler İçin Ayrımcılığın Olmadığı Bir Dünya” yazısında Yasemin, Şerife, Belgin ve İnci; “Lubunyalık Kazanacak!” yazısıyla da Tanju Tariz yer aldı.

Güncel Sayfalar’da ise Gizem Aksu ve Ania Nowak, Kıymet Güleş, Osman Keçeli, Defne Güzel, Burak Akbalık ile Rainbow Devils ve Cinsiyet Eşitliği Politikaları Derneği’nden Yasemin Köker ile Cemre Baytok katkı sundu.

Kapak ve umumda eserleri bulunan Ci Dem’e ve yazılarıyla, röportajlarıyla Kaos GL Dergisinin 188. sayısına katkı sunan herkese çok teşekkür ederiz.